ćwiczenia

img

Tym czymś okazała się moja późniejsza wielka pasja - kulturystyka. A może warto panowie - tatusiowie po 40-tce rozpocząć wspólnie z synami, którzy ukończyli lat 16 uprawianie kulturystyki ? Myślę, że należy rozbudzić zainteresowania takim sportem, który będzie skuteczną tarczą na uzależnienia i zniewolenia.

Właśnie takimi śmieciami „karmione” jest nasze młode pokolenie. Zdarza się, że w weekendy siedzą przed komputerem nawet po 10 godzin dziennie. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Organizatorem mistrzostw byli Kompleks Basenowo-Rekreacyjny w Bytowie Sp. z. oraz Ośrodek Ćwiczeń Siłowych „Atleta” w Bytowie, a współorganizatorami Urząd Miejski w Bytowie, Starostwo Powiatowe w Bytowie, Bytowskie Centrum Kultury, Pomorski Związek Kulturystyki i Fitness w Słupsku, Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Fitness clubów w ośmiu krajach wspólnoty (. w Polsce, Niemczech, Bułgarii i Wielkiej Brytanii) oraz Szwajcarii trafiają anonimowe ankiety. W efekcie posiadanie dopingu, ile nie jest to ilość, którą policja może uznać za hurtową - a to się niemal nie zdarza - jest legalne.

Podobnie jest w Austrii, gdzie za posiadanie środków dopingujących można zapłacić wysoką grzywnę lub trafić do więzienia. A konsumpcja alkoholu w trakcie kuracji lub nawet kilka miesięcy po jej zakończeniu może kończyć się napadami agresji. Zapewne widzą, że nie tylko fizycznie, ale i osobowościowo stał się innym człowiekiem.

Taka osoba jest niebezpieczna dla siebie i otoczenia, nie kontroluje w pełni swoich zachowań. Takie jak przerost prostaty w bardzo młodym wieku, przerost innych narządów wewnętrznych, serca, oraz nadciśnienie tętnicze. Ale takie nabuzowanie też się przydaje.

Dziennego zapotrzebowania żywnościowego, drugie śniadanie, obiad, który w zależności od cyklu jest albo z przewagą białek, albo węglowodanów (ale kurczak i ryż to standard). Jak tylko się obudzę, piję na pusty żołądek (żeby się lepiej wchłaniało) koktajl z aminokwasów, który ułatwia odbudowę włókien mięśniowych niszczonych na treningu. Wiem już na przykład, że po każdej kuracji musi być odblok stopniowe odstawienie testosteronu - przyp.

Oprócz tego mam ławeczkę ze sztangą, dwa wyciągi do ścian tworzące bramę, przyrząd do podciągania i stojak na ciężary, których jest ponad 300 kilogramów (teraz podnoszę 150, ale moja życiówka to 180 na klatę). Po dużych obciążeniach ciężarowych (które mógł wyciskać właśnie dzięki sterydom) i silnej kuracji z testosteronu i Bóg wie jeszcze czego najpierw ładnie popuchł, ale potem zaczął mdleć na siłowni i wylądował na erce z zapaścią w wieku 18 lat. Co najwyżej dawka składa się w dużym stopniu z soli fizjologicznej czy oleju palmowego - substancji czynnej nie ma albo jest tyle co nic.

Na szczęście mafiosi są na tyle mili, że nie zapodają żadnej trucizny. One zostały przynajmniej przebadane przez lekarza, nawet jeśli to tylko weterynarz, a te underowe z podziemia - przyp. Co prawda w Polsce można go dostać, ale u nas jest zwykle przyciemniany (czyli podrabiany), a tam w każdej aptece masz go na legalu.

Tabletki do około 70. Szybko rozszerzyłem kurację zastrzyki - kiedyś w szkole pojawiła się okazja na legalną omkę omnadren - steryd testosteronu, zatrzymuje wodę, więc daje duże przyrosty wagi i siły, utrzymuje się po odstawieniu jeszcze kilka tygodni; w medycynie stosuje się go przy problemach endokrynologicznych - przyp.